آخرین خبرها
خانه / بایگانی نویسنده: Hamind-Reza Tabrizi

بایگانی نویسنده: Hamind-Reza Tabrizi

من وبلاگنویس هستم ... من مرز نميشناسم ... من برده افكار خاص نيستم ... هرجا بتوانم با وبلاگم حرف بزنم و اطلاع رسانی کنم و واقعیات را عنوان کنم یقینا وبلاگ خواهم نوشت ... من از سیاست متنفرم و خود را در آن دخالت نمی دهم، نه با كسی مشكلی دارم ونه نسبت به كسی عقده ای... پس هر كجای اين کره خاکی بتوانم وبلاگ خود را به مردم سرزمینم ارائه خواهم داد تا بدانند 1400 سال اعراب و یک مشت خود فروخته خیانتکار با سرزمینم چه کردند ... برای من مهم نيست که درباره ام چه قضاوت ميكنند ... من هم همانند یار و برادر عزیزم ستار بهشتی و عزیزانی دیگر همه چیزم را باخته ام ... برای من حرفی كه ميزنم مهم است و كسانی كه فضای آزاد برای حرف زدنم را فراهم ميكنند... من با افتخار به عنوان يك ايرانی در مقابل دین دروغین و سرتاسر جنگ و خونریزی اسلام می ایستم و فریاد بر می آورم و از تلخی جنگهای اعراب در سرزمینم حرف ميزنم، از زنان و دخترانی که توسط علی امام اول شیعیان ، حسین و ... به اسارت گرفته شدند و از آنان بعنوان برده جنسی استفاده شد می گویم، از خون هایی که در سرزمینم ریخته شد می گویم، از گردن هایی که توسط این جنایتکاران زده شد می نویسم ، از مظلومیت مردمم، از تاریخ 7000 ساله ایرانم، از کوروش که مسح شده خداوند بود می نویسم ... آری من وبلاگنویسم و به همین دلیل واقعیات را می نویسم. حمیدرضا تبریزی

حمایت از پناهجویان درخواست رهبر کاتولیک های جهان از شهروندان اروپا

photo_2016-09-18_18-56-14

هر پناهجو یک انسان است و هر کدام از آنها یک داستان جداگانه دارند و تاکید کرد همه انسانها حق زیست در محیطی آرام و عاری جنگ و خونریزی را دارند. ادامه مطلب »

سید و سیده چیست؟ و از کجا آمده اند؟

15201725-3348-l

سید و سیده چیست؟ و از کجا آمده اند؟ نژادی از نتیجه تجاورات عربهای متجاوز و وحشی در ایران بنام سید و سیده راه اندازی شد! ادامه مطلب »

به آتش کشیدن خانه بیداری اسلامی اصفهان

2201219-1

بخشی از مجموعه خانه بیداری اسلامی اصفهان به‌عنوان مجموعه زیبای تاریخی که در بردارنده اسناد مهمی علیه استعمار و دخالتهای خارجیان در یکصد سال اخیر ایران است،توسط عناصر ناشناس به آتش کشیده شد! ادامه مطلب »

دستگیری عوامل سپاه پاسدارن در میان حجاج عراقی!

13930118000467_PhotoA

عوامل گروهک تروریستی سپاه پاسدارن در میان حجاج عراقی،جهت ایجاد مشکل و نا آرامی در مناسک حج دستگیر شدند! ادامه مطلب »

حمله نیروهای امنیتی به بند ۵ زندان مرکزی کرج

201682575551750396291

پس از انتشار فایل ویدئو وداع دو زندانی محکوم به اعدام در زندان مرکزی کرج نیروهای سرکوب گر به بند ۵ این زندان یورش برده و پس از ضرب و شتم  ۶ زندانی به سلول انفرادی منتقل کرده اند. ادامه مطلب »

ویرانی قبرستان رامسر و خارج شدن اجساد در اثر سیل+عکس

تصاویرنشان میدهد که قبرستان کاملا تخریب و اجساد از قبر بیرون آمده اند! ادامه مطلب »

“کسانی که به کنسرت میروند شهوت پرست و عیاش میشوند”!

82181263-70924410

اظهارات توهین آمیز و جنجالی  امام جمعه مهریز در استان یزد نسبت به مردمی که به کنسرت میروند! ادامه مطلب »

فرانسه:ضرب و شتم یک زوج توسط مسلمانان به دلیل خوردن گوشت خوک!

FRANCE-GASTRONOMY-PIZZA-640x480

دو جوان مسلمان، زن و شوهری را بدلیل اینکه داخل پیتزای آنها گوشت خوک بوده و در حال خوردن آن بودند را مورد ضرب و شتم قرار دادند. ادامه مطلب »

و اینگونه اسلام به ایران تحمیل شد!

نقاشی چگونگی مسلمان شدن ایرانیان را به روشنی بیان می کند، اعراب بیابانگرد شهرها را به آتش کشیدند و غارت کردند و زنان را به کنیزی و بردگی مجبور ساختند و بدان ها تجاوز کردند. این است آغوش باز ایرانیان در مقابل اسلام!

جنگی سخت بین سپاهیان عرب و ایران در کنار رودی که بسبب همین جنگ بعد ها به « رود خون » معروف گردید در گرفت. در برابر مقاومت و پایداری سرسختانه ی ایرانیان؛ خالد ابن ولید نذر کرد که اگر بر ایرانیان پیروز گردید « چندان از آنها بکشم که خون هاشان را در رودشان روان کنم » ادامه مطلب »

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.